1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 5 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
5 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

5 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor..

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Sabah eşinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Duygusal yönden aktif bir gündesiniz. İletişiminizi güçlendirmeniz gereken durumlar olabilir. İlerleyen saatlerde konular daha sıkışabilir. Ortaklı konular sizi zorlayabilir. Endişe duyduğunuz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal olarak sizi bağlayan durumlara dikkat edin.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sabah saatlerinde çalışma hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Finansal konulardan dolayı yanlış kararlar almayın. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Günün ikinci yarısında eşinizle veya ortaklı konularla ilgilenebilirsiniz. Eşinizle birlikte keyif alacağınız planlar yapabilirsiniz. Mücadele ettiğiniz konularda ilerleme kaydedebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Sabah saatlerinde keyif aldığınız uğraşlar içinde olabilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırabilirsiniz. Güzel şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde sorumluluklarınız artabilir. Çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız yardımlarla daha kolay adapte olabilirsiniz. Sizi yoran konular gündeminize gelebilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Sabah saatlerinde ailevi konular gündeme gelebilir. Geçmiş kalan konular sizin sorumluluğunuza geçebilir. Toprak ve emlak konuları ile ilgilenebilirsiniz. Günün ikinci yarısında kendinize zaman ayırabileceksiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Çocuklarınızla ilgili durumlar sizi oylayabilir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün duygusal olarak daha güçlü olabilirsiniz. Konuşma ve yazışmalar nedeniyle işlerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi çok iyi ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar kulağınıza gelebilir. İlerleyen saatlerde ailevi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İlişkilerinizde heyecanlı durumlar yaşanabilir.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Sabah saatleri parasal konularda kendinizi yeterli hissedebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak işlerinizi toparlayabilirsiniz. Günün ikinci yarısı için yardım alabilirsiniz. İlerleme kaydetmek istediğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar sizi de etkileyebilir. Duygusal olarak mücadele verebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bu sabah hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. İlişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Parasal konularda kendinizi eksik hissedebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde parasal konularda daha aktif olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Toparlamanız gereken işlere yönelebilirsiniz. İşlerinizde ilerleme sağlayabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Sabah saatlerinde yaşayacağınız belirsiz koşullar sizi zorlayabilir. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Günün ikinci yarısında hassas olduğunuz konular ön planda olabilir. Kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. İç uyumunuzu sağlamakta zorlanmayacaksınız. Sanatsal konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizdeki eksiklikleri toparlayabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Sabah saatlerinde geleceğinizle ilgili konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Temellendireceğiniz konularda çaba gösterebilirsiniz. Günün ikinci yarısında bilemediğiniz konular sizi zorlayabilir. Aşk hayatınızda huzursuzluklar gündeme gelebilir. Harcamalarınıza özen göstermelisiniz. Sanatsal konularla ilgilenebilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Sabah saatlerinde iş hayatında ön planda olmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi düzeltmek ve daha iyi hale getirmek için çalışacaksınız. Beklediğiniz işleri başlatabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Günün ikinci yarısında geleceğinizle ilgili konularda para harcayabilirsiniz. Toparlamak istediğiniz işlere yönelebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Gün içinde işle ilgili koşullar gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bürokratik konularda sıkışmalar meydana gelebilir. İşteki sorumluluklarınız artabilir. Günün ikinci yarısında gelecek konuları ön plana çıkabilir. İş hayatınızdaki kadınlardan destek alabilirsiniz. Sanatsal konularla ilgilenebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün ortaklı konularda stresler gündeme gelebilir. Para kontrolünün önemli olduğu bir gündesiniz. Öğleden sonra olaylara farklı yönlerinden bakabileceksiniz. Harcamalarınız artabilir. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İlişkiler gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerlemeler olabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.