1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 8 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
8 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

8 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Günün ilk yarısında yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için organize olmanız gerekiyor. İlerleyen zamanlarda fikirlerinizi somutlaştırabileceksiniz. Günün ikinci yarısı iş yerinizdeki statünüzü korumak için işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi biraz zorlayabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün sorumlu olduğunuz konularda endişe duyacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Finansal konular gündeme gelebilir. Maddi anlamda yenilenme isteği içinde olabilirsiniz. Günün ikinci yarısında işlerinizi toparlamak için fırsatınız olacak. Hafta sonu için kısa yolculuklar organize edebilirsiniz. Yeni şeyler denemeye açıksınız.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün eşinizle ilgili konularda daha hareketli olabilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlar söz konusu. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısı koşullar daha değişken olabilir. Parasal konularla ilgili uğraşlar içine girebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili toplantılar gündeme gelebilir. Bu durum keyfinizi kaçırabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Çalışma hayatınızda hizmet ettiğiniz konularda yoğunluk artabilir. İş arkadaşlarınızla programlama yapmanız gerekebilir. Bazı işlerinizdeki bitişler sizi rahatlatabilir. Gün içinde sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ortaklı konuları iyi düşünerek hareket etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde ilişki içinde olduğunuz kişilere karşı dikkatli olun.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Günün ilk yarısında çocuklarınıza zaman ayırmanız gerekebilir. Akşama doğru çalışma arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir. İlerleyen saatlerde daha hareketli programlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizde ani tepkiler vermemelisiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Sabah saatlerinde ailenizle ilgili konularda netleşmeyen durumlar söz konusu olabilir. Toprak ve emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları iş arkadaşlarınızla devretmek durumunda kalabilirsiniz. Akşama doğru kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Sevdiklerinize zaman ayırmak için onları evinize davet edebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün yakın çevrenizle ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Alacağınız yeni haberler işlerinizde değişikliğe neden olabilir. Ticari konularda daha aktif olabilirsiniz. Akşama doğru başlanılan işler somutlaşabilir. Sözleşmeler için uygun bir gündesiniz. Gün içinde yeni eğitimlerin hazırlanması için uygun zamanlar var.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Günün ilk yarısında parasal konularla ilgili yenilenme isteği içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeteneklerinizi kullanarak işlerinizi daha hızlı bitirebilirsiniz. Sosyal alanda hareketli zamanlarda yaşayabilirsiniz. Akşama doğru zihinsel konular ciddiyet kazanabilir. Alacağınız haberlerle yeni planlar yapabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz işlerinizi bitirebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için planlar yapabilirsiniz. İlişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Hassas olduğunuz konularda daha kırılgan olabilirsiniz. Akşam saatlerinde düşünceleriniz netleşebilir. Kendinize güveniniz gelebilir. Parasal konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Gün içinde koşullar istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Bilemediğiniz nedenden dolayı kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenerek kendinizi rahatlatmak isteyebilirsiniz. Akşama doğru koşullar daha akıcı hale gelebilir. Gençlerle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Gün içinde planladığınız konular ilerleyen saatlerde değişiklik gösterebilir. Sorumlu olduğunuz işleri bitirmek için yardım alabilirsiniz. Yaşanan sıkışmalar sizi rahatsız edebilir. Fırsat buldukça arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendi iç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı tepkisel davranmayın.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Sabah saatlerinde planladığınız konuları ilerleyen zamanlarda somutlaştırabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için fırsatlar yakalayacaksınız. İş hayatınızda gözler sizin üzerinizde olabilir. Gün içinde ailenizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Sosyal olaylara yönelebilirsiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde tartışmalara dikkat etmelisiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.