1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

9 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizleri ne gibi sürprizler bekliyor?

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Günün erken saatlerinde koşullar daha akıcı. Çaba gösterdiğiniz konularda destek alabileceksiniz. Ortaklı konular gündeminizi hala meşgul ediyor olabilir. Endişe duyduğunuz konularda yeni planlar yapabilirsiniz. Kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz zamanlardasınız. İşlerinizi tamamlamak için zamana ihtiyacınız olabilir.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Sabah saatleri daha hareketli olabilir. İşlerinizi erken saatlerde toparlamanız daha iyi olabilir. Bugün ikili ilişkilerinizde çatışma içinde olabilirsiniz. Kendinizi karşı tarafa ifade etmekte zorlanacağınız zamanlar var. Eşinizle ilgili konularda uyum için çaba sarfetmek gerek. Gün içinde sizi uğraştıran olaylar gündeme gelebilir.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Günün erken saatlerinde çalışma hayatınızda kısmetli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri tamamlamak için uygun bir gündesiniz. Aşkta temkinli davranmanızda fayda var. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni projelerin sorumluluğunu alabilirsiniz. Sizi yoran konularda dikkatli olun.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bu sabah yaptığınız işlerde destek alabileceksiniz. Aşk hayatınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Yine de bazı konularda umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Gün içinde çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecek. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Çocuklarla ilgili işler de sizi fazlasıyla oyalayabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün ailevi konularda daha fazla destek arayabilirsiniz. Ev hayatınızdaki değişiklikler yeni fırsatlar getirebilir. Toprak ve gayrı menkul işleriyle uğraşmak yorucu olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde istikrar arıyorsunuz. İşlerinizde tamamlanmalar ve bitişler olabilir. İlerlemeyen koşullar karşısında daha sakin kalmalısınız.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Sabah saatlerinde iletişim konularında daha başarılı olabilirsiniz. Bugün hareketli bir gündeminiz var. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için destek alabilirsiniz. Zihinsel konular daha fazla meşgul ediyor. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışmalar için sabırlı olmalısınız.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün yaptığınız işlere kişisel yeteneklerinizi de katmaya çalışabilirsiniz. Bu konuda başkalarından alacağınız yardımlar ilerlemeniz için faydalı olacak. Günün ilk yarısında koşullar oldukça akıcı. Maddi kaynaklarınızla ilgili değerlendireceğiniz fırsatlar olabilir. Bugün sosyal konularla da ilgilenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konuların daha fazla üstüne düşebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için şanslı koşullar söz konusu. İkili ilişkilerde iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Ani çıkışlar ilişkileri zor durumlara sokabilir. Sorumlu olduğunuz konularda hassasiyet gösterebilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırmaya bakın.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün gizli kalan koşullardan dolayı endişeler olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi sıkıntıda hissedebilirsiniz. Alacağınız destekler de var. Kimi zaman sosyal konular, başkaları için yapabileceğiniz hizmetler de olabilir. Fedakarlık içinde olabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Günün ilk yarısında gelecek beklentilerinizle ilgili hevesli koşullar söz konusu. Kendiniz için yeni koşullar yaratabilirsiniz. Gruplar içindeki yeriniz önem kazanıyor. Arkadaşlarınızla buluşmak için zaman yaratabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha kabullenici olabilirsiniz. Tamamlanmakta olan işleriniz var.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün sabah saatlerinde üstlerinizden destek alabilirsiniz. Hareketli koşullar söz konusu. Sorumlu olduğunuz konular hakkında yeni kararlar alabilirsiniz. Toplum önünde olmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. İşlerinizde devletle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailenizle ilgili konuları göz ardı etmemeye özen gösterin.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün yabancılarla ilgili konularda daha hevesli olabilirsiniz. İşlerinizde akıcı koşullar söz konusu. Aldığınız destekler işlerinizi tamamlamanız için size fırsat yaratabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirip fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Tamamlamak istediğiniz konularda daha yapıcı davranabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.