1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 8 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
8 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

8 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza göre bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor...

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İletişimin yoğun olduğu zamanlar yaşayabilirsiniz. Gün içinde eğitim konularıyla ilgili işlere yönelebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecek. İkili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Çatışmalara dikkat edin. Akşam saatlerinizi ailenizle geçirmek isteyebilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Maddi kaynaklarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Gün içinde bütçeleme yapmak isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işleri tamamlamak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Kişisel yeteneklerinizi uğraştığınız işlerde göstermek isteyebilirsiniz. İlerleme sağlayacağınız konulara yönlenerek zaman kaybını önleyebilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara daha fazla yönelmek isteyebilirsiniz. Gün içindeki şansınızı iyi değerlendirmeye çalışın. İlişkilerinizde yeni şeylerin farkındalığına varabilirsiniz. Kopmalar yaşanabilir. Akşam saatleri kabullenme içinde olabilirsiniz.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bilemediğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. Elinizde olmayan nedenlerden kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. İç sesinizi dinleyerek olayları yönlendirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayacak zaman yaratmalısınız. Gün içinde kulağınıza dedikodular gelebilir. İlerleyen zamanlarda kişisel konular daha fazla ön plana çıkabilir.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Gün içinde keyif aldığınız insanlarla birlikte olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerleyebileceksiniz. Akşam saatlerinde kendinize yöneleceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

İş hayatınızdaki gelişmelere gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için öğle saatlerinde güzel şanslar elde edebilirsiniz. Toplum önünde olmak için kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. Gün içinde alacağınız doğru kararlar, sizi hızlı bir şekilde hedefinize taşıyabilir. Yakın çevrenizden gelecek haberlere karşı hazır olmalısınız.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz enerjik bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylardan daha fazlasını öğrenmek için çaba sarf edebilirsiniz. Akademik konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kopmalar yaşanabilir. Akşam saatleri keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)

Endişe duyduğunuz olaylar gündeminizi etkileyebilir. Ortaklı para konularına karşı dikkatli olmakta fayda var. Gün içinde duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. İkili ilişkilerinizde iç uyumunuzun dengede tutmaya çalışın. Sorumlu olduğunuz işlerde finansal yenilenme için kararlar alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

İkili ilişkilerinizde dengede olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Sizi uğraştıran koşulların ortasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde kopmalar olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde endişe duyduğunuz konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

İşe ait sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı özenli davranmanızda fayda var. Gününüzü daha iyi organize edebilmek için plan yapmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerinizi olgunlaştırmak isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Tartışmalar olabilir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Uğraştığınız konulara yaratıcılığınızı katmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi rahatça ifade edebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi şanslı hissedeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Alacağınız doğru kararlar, gün içinde rahat etmenizi sağlayacaktır. Ailevi konularınız gündeme gelebilir. Akıcı enerjiler söz konusu.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Ailevi konular ön plana çıkabilir. Gün içinde ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Babanızla ilgili konular gündeme gelebilir. Öğlen saatlerinde ilerlemek için daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekileceğiniz zamanlar var. Kendi iç sesinizi dinleyerek yönleneceğiniz işlerde daha fazla başarılı olabilirsiniz.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.