1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. 16 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ
16 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

16 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

Bakalım burcunuza görea bugün sizi ne gibi sürprizler bekliyor..

A+A-

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün zihinsel konularda hareketlilik söz konusu. Sabah saatlerinde dikkatsizlikten dolayı hata yapmamaya özen gösterin. Gün içinde sorumluluklarınız artabilir. Ticari faaliyetler gündeme gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. Beklemediğiniz insanlardan haber alabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün parasal konularınız gündeme gelebilir. Ön göremediğiniz harcamalar çıkabilir. Alım satım işleriyle uğraşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha faza çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızdaki artış nedeniyle başkalarından yardım alabilirsiniz. Gün içinde beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün hassas olduğunuz konularda daha duyarlı olabilirsiniz. Planladığınız işlerde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sizin için önemli olan konularda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sıkışıklıklar olabilir. Sorumlu davranmanız gereken durumlar oluşabilir.

YENGEÇ ( 22 Haziran-22 Temmuz)

Bugün keyfinizi kaçıran olaylar olabilir. Kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışıklıklar meydana gelebilir. Dalgınlıktan dolayı hatalar yapabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularda stres yaşayabilirsiniz. Gün içinde değişen koşullara ayak uydurmaya çalışın.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sabah saatlerinde gelecek planlarınızla ilgili hayalperest olabilirsiniz. İşlerinizde daha özenli olmalısınız. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Mesleğinizle ilgili grup toplantılarına katılabilirsiniz. Sorumluluğunuzdaki işleri sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde beklemediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün iş hayatınızdaki olaylarda daha girişken davranabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerle göz önünde olabilirsiniz. Hedefleriniz için mücadele edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde fedakar olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı olayları net göremeyebilirsiniz. Gün içinde programlarınızda beklenmedik sürprizler çıkabilir.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bugün yeni şeyler öğrenmek için hevesli olabilirsiniz. Değişik konulara ilgi duyabilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. İlişkilerinizde ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Tepkilerinize dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınızda daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım )

Sabah saatlerinde dalgın olabilirsiniz. İşlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Ortak çalışma konularınızda stresler oluşabilir. İş sorumluluğunun en çok sizin üzerinizde olduğunu hissedebilirsiniz. Gün içindeki ani değişikler sizi yorabilir. Borç alacak konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Finansal konularda harekete geçebilirsiniz.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Sorumluluklarınızdan dolayı kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Gün içinde eşinizle ilgili konularla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uğraştıran durumlar söz konusu. Ailevi konularda net göremediğiniz konular gündeme gelebilir. Aşk hayatınızdaki ani değişiklikler dengenizi biraz bozabilir. Gün içinde kendinize zaman ayırmaya çalışmalısınız.

OĞLAK (21 Aralık – 20 Ocak)

Çalışma hayatınızda daha fazla çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gizli kalmış konular gündeme gelebilir. Sizi duygusal olarak zorlayabilir. Zihinsel olarak dalgın olduğunuz zamanlar olabilir. Gün içinde sizi yoran sorumluluklar altına girebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Ev hayatınızı ihmal etmeyin.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Yaratıcı olduğunuz konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gelecekle ilgili hayallerinizi somutlaştırmak isteyebilirsiniz. Bu sizi biraz zorlayabilir. Düşünsel konularda sürekli fikir değiştireceğiniz bir gündesiniz. Sabitlenmekte zorlanabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde ev kazalarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çalışabilirsiniz. Bazı konuları sağlamlaştırmak için fırsatınız olabilir. Maddi konularda ani değişiklikler olabilir. Sorumluluk almanızı gerektirecek olaylar gelişebilir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.